Ceremonia Pogrzebowa

Ostatnie pożegnanie

Zakład Cmentarzy i Pogrzebów w Wałbrzychu oferuje profesjonalny
wachlarz usług związanych z organizacją i obsługą pogrzebu.

Zapewniamy życzliwą pomoc oraz fachową obsługę (organizację, zakup trumny / urny,
zakup odzieży pogrzebowej, klepsydry, wieńce, transport) w godnym pożegnaniu bliskich osób.

Ponadto zapewniamy całodobową eksportację (przewóz) zwłok z miejsca zgonu.

Odzież pogrzebowa

W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne zestawy odzieży pogrzebowej damskiej oraz męskiej. Ponadto posiadamy także duży asortyment różnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych.

Wieńce i wiązanki

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wieńców i wiązanek pogrzebowych. Posiadamy bardo duży asortyment wiązanek i wieńców sztucznych. Na zamówienie wykonujemy również wiązanki i wieńce z żywych kwiatów.

Trumny i urny

Zakład Cmentarzy i Pogrzebów posiada w swojej ofercie duży asortyment trumien dębowych, olchowych oraz sosnowych z wieloma rodzajami wykończeń w atrakcyjnych cenach.

Organizacja pogrzebu

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagając w organizacji pogrzebu zmarłej osoby oraz udzielamy niezbędnych informacji jak sprawnie załatwić wszystkie formalności.

Klepsydry

W naszym zakładzie mogą Państwo zamówić klepsydry informujące o zgonie oraz o dacie pogrzebu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wzorów klepsydr oraz tabliczek informujących o miejscu pochówku.

Transport

Prowadzimy kompleksową usługę krajowego i międzynarodowego przewozu zwłok. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów transportowych marek: Volkswaven, Renault oraz Mercedes-Benz.

Godziny otwarcia i telefony

ul. Chrobrego 27
Zakład czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:0016:00
w soboty w godz. 8:0014:00.
Tel. całodobowe 74 842 45 26

Skip to content